David Brigade Development

ÚvodDřevěné pergoly přístřešky a stání

Dřevěné pergoly a truhlářská výroba

Schováme i Vás nebo Vaše auto pod střechu

Prohlédněte si již hotové dřevěné pergoly

Dřevěné pergoly

Pergola je stylové zastřešení terasy. Pro Kladno, Rakovník, Beroun, Slaný a město Praha vyrábíme dřevěné pergoly, přístřešky, altány a garážová stání. Naše výroba pergol je rychlým, kvalitním a dlouhodobým řešením pro Vaší terasu.

  • Vaše zahrada se díky přístřeškům stane zabydlením místem které láká ke grilování, pobytu na čerstvém vzduchu nebo i místem pro ranní kávu.
  • Stavba dřevěné pergoly začíná volbou vhodného dřeva jeho opracováním a volbou vhodného tvaru pergoly aby dobře ladila tvarem k Vašemu domu.
  • Svěřte stavbu Vaší pergoly profesionálům.
  • Postaráme se o kompletní návrh, dopravu na místo a montáž.

Věděli jste že dřevěné pergoly...

…přístřešky, altány i garážová stání jsou variabilním architektonickým prvkem? Ten se dokáže přizpůsobit svou barvou, tvarem, rozměrem i funkcí mnohem dražším řešením která jsou stavebně náročná?
Zajímá Vás za kolik se dá pořídit takové řešení? Napište nám nezávaznou poptávku! 

Dřevěné přístřešky

Dřevěné přístřešky od David Brigade Development vnesou do Vaší zahrady vysoce vkusný a zároveň praktický prvek. Přístřešek může sloužit jako zahradní altán , který svým přírodním vzhledem dokreslí ráz Vašeho okolí. Naše dřevěné altány na míru pomohou schovat Vaše auto, mohou sloužit jako:

  • dřevěný přístřešek na dřevo
  • přístřešek nad vchod
  • přístřešek pro koně
Dřevěné pergoly a přístřešky Kladno a Praha davidbrigadedevelopment.cz (3)

Prohlédněte si již hotové dřevěné přístřešky

Garážová stání

Garážová stání jsou velmi oblíbeným prvkem který ochrání Vaše auto před deštěm, sněhem a sluncem. Je levnou alternativou ke zděné garáži. Garážová stání dodáváme hlavně dřevěná. Někdy se jim také říká dřevěný přístřešek na auto.
Garážová stání můžete objednat s pultovou střechou. Jedná se o řešení na míru. Proto rozměry, použité materiály i další parametry můžeme probrat osobně.

Prohlédněte si již hotová garážová stání

Napsali jste o nás

“Naprostá spokojenost při realizaci pergoly, rychlá montáž, perfektně odvedená práce včetně závěrečného úklidu.”
Martina Trýbová, Praha

Kdo jsme

David Brigade Development vznikla jako spojení profesionálů, kteří se nebojí manuální práce a stojí si za kvalitou. Máme komplexní služby v oboru Cateringu, úklidových služeb, drobných oprav a úprav v domácnosti a jejím okolí co spadají pod služby hodinového manžela a umíme to i se dřevem. Stavíme pergoly, dřevěné přístřešky a garážová stání.

Dřevěné pergoly, přístřešky a garážová stání dodáváme do regionu Kladno, Praha a celý středočeský kraj. Jste z jiné oblasti? Napište nám domluvíme se!

Nezávazná poptávka

    ×